اخبار و اعلانات

فراخوان پذیرش مقاله،جهت شماره۴(شهریور ماه سال 98) ژورنال عمران و پروژه

در ادامه انتشار منظم شماره های ژورنال،نشریه عمران و پروژه جهت شماره ۴(شهریور98)، پذیرای آثار بدیع پژوهشگران محترم می باشد.

مطالعه بیشتر

پرسشنامه بررسی دلایل و ضرورت های تاسیس و اثرات فعالیت بلند مدت سازمان ملی مدیریت پروژه در ایران

با احترام، این تحقیق که پرسشنامه مربوط به آن را مشاهده خواهید فرمود، در قالب پایان نامه کارشناسی ارشد در رشته عمران – گرایش مهندسی و مدیریت ساخت و با عنوان "بررسی دلایل و ضرورت های تاسیس و اثرات فعالیت بلند مدت سازمان ملی مدیریت پروژه در ایران" در حال انجام است، و در آن ضرورت های تاسیس و اثرات فعالیت بلند مدت یک نهاد یا سازمان برای ارتقاء مدیریت پروژه در سطح ملی و به تفکیک هر یک از حوزه های کارکرد آن (ده حوزه اصلی) مورد پژوهش قرار خواهد گرفت. این نهاد را فارغ از نام نهایی یا عملکرد واقعی آن در آینده، سازمان یا دفتر ملی مدیریت پروژه (NPMO) می نامیم. مدیریت ...

مطالعه بیشتر

فراخوان شماره 4(شهریورماه98) نشریه

در ادامه انتشار منظم ماهیانه مقالات،نشریه عمران و پروژه، پذیرای آثار پژوهشگران محترم برای شماره 4 می باشد.

مطالعه بیشتر

آمادگی نشریه عمران و پروژه جهت نشر پرسشنامه های پژوهشی به صورت رایگان

نظر به مصوبه شورای سردبیری مجله و در راستای فراهم سازی بستری برای نشر و گسترش امور پژوهشی، نشریه عمران و پروژه به عنوان مرجع علمی در حوزه مهندسی عمران و مهندسی مدیریت ساخت و مدیریت پروژه، آماده دریافت و نشر رایگان پرسشنامه های مرتبط پژوهشگران محترم جهت بهره مندی از جامعه مخاطب متخصص این مجله می باشد. جهت ارسال متن و لینک پرسشنامه تنظیمی مراتب به ایمیل جواب سریع مجله ارسال گردد.

مطالعه بیشتر

پرسشنامه "اثرات مدل سازی اطلاعات ساختمان(BIM) بر روند مدیریت دعاوی(Claim Management) و اختلاف نظرات موجود میان ذینفعان در صنعت ساختمان"

با سلام و احترام پرسشنامه ای که پیش رو دارید، در راستای رساله ی  با عنوان"اثرات مدل سازی اطلاعات ساختمان(BIM) بر روند مدیریت دعاوی(Claim Management) و اختلاف نظرات موجود میان ذینفعان در صنعت ساختمان" طراحی و تدوین گردیده است. از شما کارشناس محترم مستدعی است میزان تأثیر هریک از ویژگی های عنوان شده ی BIM را بر جلوگیری (Avoid) یا کاهش احتمال وقوع(Mitigate) هریک از علل بروز دعاوی بنا بر تجربیات و دانش ارزشمند خود مشخص فرمائید..شایان ذکر است با توجه به ابعاد پرسشنامه تمامی گزینه ها در صفحه نمایان نبوده و خواهشمند است صفحه را به سمت راست بکشید.پیشا پیش از بذل عنایت و توجه ...

مطالعه بیشتر

شماره 3 نشریه منتشر گردید.

شماره 3 نشریه منتشر گردید.

مطالعه بیشتر

تبریک روز خبرنگار

روز خبرنگار،به کلیه همکاران محترم عرصه قلم صمیمانه تبریک عرض می شود. مدیر مسوول و سردبیر نشریه عمران و پروژه  

مطالعه بیشتر

اختصاص ویژه نامه نشریه جهت نشر و نمایه مقالات کنفرانسی

با تصمیم شورای سردبیری، درخواست دبیرخانه های محترم کنفرانس های تخصصی حوزه مهندسی عمران و مدیریت ساخت و مدیریت پروژه، جهت چاپ شماره وِزه نامه و نمایه مقالات، مورد موافقت قرار می گیرد.

مطالعه بیشتر

آمادگی نشریه جهت پوشش خبری رویدادهای علمی عمرانی

در راستای ترویج فعالیت های علمی،وفق تصمیم شورای سردبیری، این نشریه علمی آماده پوشش خبری و درج اخبار رویدادهای علمی می باشد. لطفا درخواست خود را به ایمیل زیر ارسال فرمایید: cpjournals.com@gmail.com  

مطالعه بیشتر

شماره 2 نشریه عمران و پروژه منتشر گردید.

به استحضار می رساند شماره دوم نشریه، در تیرماه 1398، منتشر گردید.

مطالعه بیشتر

انتشار شماره 2 نشریه(تیرماه 1398)

با توجه به انتشار شماره 2 نشریه در تیرماه سال 1398، سردبیری نشریه از ارسال مقالات وزین و علمی و جدید  پژوهشگران محترم، استقبال می کند.

مطالعه بیشتر

شماره 1(خرداد1398) منتشر شد.

به لطف پروردگار و با تشکر از پژوهشگران محترم،شماره اول سال اول  نشریه عمران و پروژه  منتشر گردید.

مطالعه بیشتر

لزوم ارسال مقاله از طریق این سایت

پیرو تاکیدات قبلی لطفا مقالات بعد از ثبت نام از طریق کنترل پانل انجام پذیرد.

مطالعه بیشتر

شماره 1 به زودی منتشر می گردد.

ضمن تشکر از استقبال مولفین محترم، مقالات پذیرفته شده، به زودی در قالب شماره 1 منتشر می گردد.

مطالعه بیشتر